Kişisel Gelişim Atölyeleri

Etkin Davranış ve İletişim GruplarıKaos teorisine göre 'Japonya'da kanatlarını çırpan bir kelebeğin etkisi, Newyork'ta bir fırtına yaratabilir. Aslında birbirimizi nasıl etkilediğimizi ve davranışlarımızla neden-sonuç yarattığımızın farkında mıyız?

Kadınlar İçin Hayat AğacıAtölye Çalışmaları

  • İçimizdeki Gücü Onurlandırmak
  • Engellerimizi Kaldırmak
  • Zamanı Bükmek
  • Kaostan Düzene

Dans AtölyesiGündelik hayatın koşturması içinde, ayağımızın, bileğimizin, parmağımızın, ya da dizimizin farkında mıyız? Ancak hastalıklarla mı uyanıyoruz?

Yoga AtölyesiYoğun iş gününün yükünü atmak, zihni boşaltıp motivasyon ve üretkenliği arttırmak için hayatınızda YOGA'ya zaman ayırın.

Nefes AlmaYaşam Ritminizi Nefesinizle Yakalayın

Transformal Nefes ile tanışıp, doğru ve tam diyafram nefesi almanın hayatımızdaki önemini paylaşıyoruz.

Gülme Yoga AtölyesiGülme yogası, 72 ülkede başarı bir şekilde uygulanan bir fenomen olmuş durumdadır. İş yaşamındakilere iş stresini düşürmeleri ve enerjik çalışmaları için güçlü bir yardımcıdır.

Yaratıcı ÇatışmaHer zaman birbirimizle aynı fikirde olmak mümkün değildir.

Çatışmalar farklı fikir ve bakış açılarının yarattığı gerilimlerdir.

Çatışmalar hayatın gerçeğidir, olmak zorundadır.

Mutluluk AtölyesiAmaç:

Bireysel Psikoloji Ekolünün kurucusu Alfred Adler "Kendini tanıma, mutluluğun bir yasasıdır" demiştir. Biz de bu eğitimde, kendimizi tahlil ederek, kendi mutluluk tanımlarımız üzerinde çalışacağız. Kendimizi daha iyi tanıdığımızda, hem kendimizle hem de çevremizle daha sağlıklı bir iletişim içinde olacağız.

Mandala ile Yaşam ÇemberleriHedeflerim, hayallerim, gerçeklerim, imkânlarım, engellerim…

Mandala yolculuğumuz sürüyor. Kendi kendimize, kendi içimize çıktığımız bu heyecan verici yolculukta çizgilerimize sözlerimiz de eşlik ediyor.