girl jump jumping 64096 

7- 8 Aralık 2019 Saat: 10.00-17.00

Yeni bir yıla girerken…

Dans ve Hareket Terapisi yöntemleri ile, yaratıcı özümüz ile temas etmek için bir atölye.

Geride bırakmak istediklerim.

Yaşamıma davet etmek istediklerim.

Hissetmek, anlamak ve adım atmak için…

Benim için önemli olanla temas içinde miyim?

Odaklanıyor muyum?

Hissediyor muyum?

Kendi gücümle ilişki içinde miyim?

Tamamlanmışlar ile veda edebilir miyim?

Nelere alan açmak istiyorum?

Zaman ile senkronize olmak, yeni olana uyumlanmak ve harekete geçmek için…

Tarih:7- 8 Aralık 2019 Cumartesi-Pazar Saat: 10:00-17:00

Kimler Katılabilir:

Deneyimlemek isteyen herkese açıktır, başvuru formunu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Başvuru formu için; https://forms.gle/q998dUYtFUBZUon49

Atölyeye katılmak için herhangi bir dans/hareket deneyimi gerekmemektedir. Dans ve hareket aracılığı ile kendi kişisel yolculuklarında iç görü kazanmak isteyen, yaratıcı ve yenileyici bir deneyim ihtiyacı duyanlar için.

Erken kayıt indiriminde yararlanmak için kayıt tarihi 20 Kasım 2019


Son kayıt tarihi: 30 Kasım 2019

Yer: Safir Eğitim ve Danışmanlık Merkezi - Merkez mah. Ayazma cad. No:37 k:9 Papirus Plaza   Kağıthane/İSTANBUL

Tel:0212 269 0697/98 – 05326969840     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Atölye Yürütücüleri:

Özlem Lale Kaleli

Profesyonel koç, eğitmen, dans ve hareket terapisi uzmanı, sertifikali bir ‘Otantik Hareket’ grup lideri ve eğitmendir. Otantik Haraket eğitimini İngiltere'de 2006-2010 yılları arasında Profesör Helen Payne ile tamamlamıştır. Otantik Hareketin sanat terapileri, beden odaklı terapiler ve yaratıcı süreçlerinde uygulamalarına yönelik profesyonellere yönelik eğitimler vermekte ve grup çalışmaları yürütmeye devam etmektedir. İngiltere'de Hertfordshire Üniversitesi bünyesinde "Kronik ağrı ve semptomlar için 'The Bodymind Approach (TBMA) yönteminin etkinliğini ‘Somatik Koçluk’ alanında araştıran doktora çalışmasını devam ettirmektedir. Duygusal uyum ve yaratıcı ifade temel çalışma alanları arasında yer almaktadır.

Sevin Seda Güney, RDMP

Dans Hareket Psikoterapisi alanında uzmanlaşarak master eğitimini Londra'da Roehampton Universitesi'nde tamamlamıştır. ADMP, UK (Association for Dance and Movement Psychotherapy) profesyonel üyesidir. Dans terapisti, eğitimci ve süpervizör olarak, bedenle öğrenme, travma rehabilitasyonu, yaratıcılık ve sosyal değişim alanlarında çocuk, yetişkin, farklı gelişenler ve mülteciler ile çalışmaktadır. @dancetherapyforsocialchange